nauka dla dzieciProgram: Mała Latarka

Mała Latarka to przydatne narzędzie, które pozwoli świecić lampą błyskową oraz wyświetlaczem urządzenia w różnych kolorach i efektach.

Program: Stoper

Stoper służy do wykonywania precyzyjnych pomiarów czasu z nielimitowaną możliwością zapisywania na listę kolejnych wyników czasowych.

Program: Mały Malarz

Mały Malarz to darmowy polski program do malowania dla dzieci. Program posiada przejrzysty i bajkowy wygląd, ponadto jest prosty w obsłudze, a zarazem zainteresuje dzieciaki wieloma ciekawymi opcjami takimi jak duży zbiór najlepszy pędzli czy kolorowych pieczątek.

Program: Puzzle dla dzieci

Puzzle dla dzieci to wspaniały program, w którym możemy skonwertować dowolny obraz, tapetę czy zdjęcie wczytane z dysku bądź ściągnięte z internetu i przerobić na puzzle. Program posiada opcje zmiany trudności.

Program: Kalkulator dla dzieci

Prosty kalkulator dla dzieci zawierający podstawowe operacje matematyczne: dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie. Obsługuje również ujemne liczby oraz dziesiętne.


Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Zobacz czym są ciasteczka.


Luty
25
Niedziela

Doba ma 24 godziny lub 1440 minutGorąco polecamy
angielski dla dzieciNasi sponsorzy

demotywatory

dobijacze


Nawigacja: Nauka dla dzieci - Nauka - Zabawy - Quizy - Programy - Kontakt - O nas - RSS
Zezwalamy na darmowe wykorzystywanie serwisu i naszych programów do celów edukacyjnych
odnośnie użytku w domu, przedszkolach, szkołach i pracowniach komputerowych.
Regulamin - Polityka prywatnosci© 2018 NaukaDlaDzieci.net
Wszystkie prawa zastrzeżone.